Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
23 Ocak 2022 Pazar
CHP Havsa İlçe Başkanı Özden Mazbatasını Aldı
Cumhuriyet Halk Partisi Havsa İlçe Kongresinde, İlçe Başkanlığı'na seçilen Hüseyin Özden mazbatasını 27 Ocak 2020 Pazartesi günü aldı.

Nilay YILMAZ

    CHP tarafından gerçekleştirilen kongrede İlçe Başkanlığına seçilen Hüseyin Özden, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Seçim Kurulu'na giderek mazbatasını aldı.
    18 Ocak 2020 Cumartesi günü gerçekleştirilen ilçe kongresinde 70 oy alarak CHP Havsa İlçe Başkanlığına seçilen Hüseyin Özden mazbatasını alarak görevine başladı.
    Mazbatasını aldıktan ve devir teslimden sonra gazetemize açıklama yapan Özden, “18 Ocak 2020 Cumartesi günü demokratik bir şekilde gerçekleştirdiğimiz ilçe Başkanlığı seçiminde üyelerimizin ve delegelerimizin büyük bir desteğiyle ilçe başkanlığını kazandık, Üstümüzdeki büyük sorumluluğun bilincindeyiz. Ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılı günlerde, partimizin politikalarını ve çözüm önerilerini halkımızla paylaşarak, Hak, hukuk,Adalet ve demokrasi yolunda Cumhuriyet ve Atatürk değerlerinden Ödün vermeden Mücadele edeceğiz. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım hiçbir kişisel çıkar ve menfaat gütmeksizin, halkımızın huzuru refahı için, hizmeti bir görev bilerek çalışacağız. Sevgili hemşerilerim, değerlerimize sahip çıkarak, aydınlık yarınlara hep birlikte yürüyeceğiz. Barış ve huzur dolu günler dilerim.”dedi.
    Özden, yeni yönetim kurulunu önümüzdeki günlerde toplayarak görev bölümü yapacağını kaydetti.
    BatıEkspres Gazetesi olarak CHP Havsa İlçe Başkanı Hüseyin Özden’e görevinde başarılar dileriz. 

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com