Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
23 Ocak 2022 Pazar
Pekcanlı’dan CHP Havsa İlçe Başkanı Özden’e Ziyaret
18 Ocak 2020 Cumartesi günü yapılan kongrede CHP Havsa İlçe Başkanı seçilen Hüseyin Özden'e hayırlı olsun ziyaretleri başladı.

Nilay YILMAZ

    CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı CHP Havsa İlçe Başkanı Hüseyin Özden'i geçtiğimiz Cuma günü ziyaret etti.
    18 Ocak 2020 Cumartesi günü yapılan kongreye de katılım sağlayan CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, CHP Havsa İlçe Başkanı Hüseyin Özden ve yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
    Ziyaretten memnuniyet duyduğunu dile getiren CHP Havsa İlçe Başkanı Hüseyin Özden CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı'ya teşekkür etti.
    CHP Havsa İlçe Başkanı Hüseyin Özden ziyaret sonrası gazetemize yaptığı açıklamada, “Partililerimizin bize vermiş olduğu emanetin, omuzlarımıza yüklemiş olduğu sorumluluğun farkındayız. Bizim ortak paydamız Cumhuriyet Halk Partisi ve Havsa'dır. İlçe başkanlığımızla birlikte ilçemizin gelişmesi ve refahı için çalışacağız.”dedi.
    “24 Ocak 1993'te uğradığı suikastta hayatını kaybeden Uğur Mumcu'nun. aramızdan ayrılışının 27. yıldönümünde, onu derin bir özlem ve saygıyla anıyoruz” diyen CHP Havsa İlçe Başkanı Hüseyin Özden yaptığı açıklamada; “Araştırmacı gazeteciliğin duayen isimlerinden Uğur Mumcu, 24 Ocak 1993'te arabasına yerleştirilen bombayla düzenlenen saldırı sonucu hayatını kaybettiğinde 51 yaşındaydı. Ölümünün ardından 27 yıl geçmiş olmasına rağmen ülkemizin her yerinde anılıyor.
    Türkiye'nin uygar milletler arasında saygın bir yere ulaşması için çaba sarfeden ,laik, demokratik ve çağdaş hukuk devleti olması için çalışan, din ve vicdan özgürlüğünü savunan, ifade özgürlüğü önündeki engellerin kaldırılması için mücadele eden, Uğur Mumcu'yu aramızdan ayrılmasının 27. yıldönümünde derin bir özlem ve saygıyla anıyoruz.
    Siyaset ve devlet adamı İsmail Cem ve katledilen Emniyet Müdürü Gaffar Okan’ı rahmetle anıyoruz.
    Ayrıca 24 Ocak 2020 Cuma akşamı  Elazığ ve çevre illerde hissedilen 6.8 büyüklüğündeki depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımızın olduğunu üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. 
    Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyor, yakınlarına ve tüm milletimize baş sağlığı diliyoruz.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com