Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
15 Temmuz 2020 Çarşamba
Hüseyin Özden CHP Havsa İlçe Başkanlığına Aday
Hüseyin Özden, CHP ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Nilay YILMAZ

    Önceki dönem Cumhuriyet Halk Partisi Havsa ilçe başkanı Hüseyin Özden,CHP ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
    CHP Havsa İlçe Başkanı Ercan Kez, İlçe Sekreteri İlhan Aldemir, İlçe Başkan Yardımcısı Ceyhun Efe ve Sabahattin Yıldırım önceki dönem Cumhuriyet Halk Partisi Havsa ilçe başkanı Hüseyin Özden'i adaylığı ile ilgili olarak gazetemize yaptığı ziyaretinde yalnız bırakmadılar.
    Özden gazetemize yaptığı açıklamada; "Cumhuriyet Halk Partisi demokrasinin olduğu, özgürlüklere değer veren ülkemizin en ulu çınarıdır.İlçemizde de partimize yakışır şekilde birlik ve beraberlik içinde üyelerimizin delegelerimizin ve halkımızın desteği ile ekibimizle birlikte bu onurlu ve şerefli göreve talibiz.
    Geçen dönemde olduğu gibi parti içi demokrasiyi yaşatarak seçimlerde tüm or-ganların üye bazında ön seçim yaparak belirlenmesini sağlayacağız.
    CHP Havsa ilçe başkanlığı makamı her zaman, her yerde ve her konuda sözünü söyleyen, halkımızın hakkını, hukukunu koruyan, savunan, kişisel çıkar ve menfaat peşinde olmayan kişilerin temsil edeceği bir makamdır. 
    Partimizi birlikte yönetmek için Cumhuriyet Halk Partisinin en onurlu görevlerinden biri olan CHP Havsa ilçe başkanlığına adayım. Her zaman Cumhuriyet Halk Partisinin bir neferi olarak bana verilen her görevi yerine getirmek için elimden gelen gayreti gösterip yılmadan, küsmeden partimin başarısı için çalıştım bundan sonrada çalışmaya devam edeceğim.
    18 Ocak 2020 Cumartesi günü Saat:11.00-16.00 saatleri arasında Havsa Esnaf Odası Toplantı Salonu'nda yapılacak olan Olağan Kongremize ilçemizde demokrasi şölenini yaşatmak adına tüm üye, delege ve partililerimizi davet ediyorum.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com