Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
15 Temmuz 2020 Çarşamba
AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba İlçemizi Ziyaret Etti
AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, 03 Ocak 2020 Cuma günü AK Parti Havsa İlçe teşkilatını ve İlçemiz Belediyesi ziyaret etti.

Nilay YILMAZ

    AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba teşkilat ziyaretlerine devam ediyor.
    7. Olağan Kongre süreci öncesi tüm ilçeleri gezen İba ziyaretleri kapsamında 03 Ocak 2020 Cuma günü ilçemizi ziyaret etti.
    İlçemize yaptığı ziyaretleri sırasında Belgin İba'ya, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve il yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.
    AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, ziyarette yaptığı konuşmasında; “Bugün Edirne Milletvekilimiz Sayın Dr. Fatma Aksal, Havsa Belediye Başkanımız Sayın Av. Aydın Balkan ve yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte Havsa İlçe Teşkilatımızı ziyaret ettik.
    Havsa İlçe Başkanımız Sayın Barış Uğuz'dan çalışmaları hakkında bilgi alıp değerlendirme bulunduk. Bizlerden destek istediğiniz her konuda sizlerin yanındayız. Hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi.
    AK Parti Edirne Milletvekili Dr. Fatma Aksal,AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba ve AK Parti Edirne İl yönetimi daha sonra İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan'ı makamında ziyaret ederek ilçemiz hakkında değerlendirmelerde bulundular.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com