Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
17 Şubat 2020 Pazartesi
Yurtsever, Geçmiş Dönem AK Parti Havsa İlçe Başkanları’nı Ziyaret Etti
İlçemiz esnaflarından Orhan Tahsin Yurtsever AK Parti Havsa İlçe Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladıktan sonra geçtiğimiz günlerde eski dönem AK Parti İlçe Başkanlarını ziyaret etti.

Nilay YILMAZ

    İlçemiz esnaflarından Orhan Tahsin Yurtsever AK Parti Havsa İlçe Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladıktan sonra ziyaretleri kapsamında geçtiğimiz günlerde ilk olarak AK Parti Kurucu İlçe Başkanı Naci Arda'yı ziyaret etti. 
    Yurtsever daha sonra geçmiş dönem AK Parti Havsa İlçe Başkanı yeni dönem Belediye Meclis Üyesi Feridun Can'ı ve Kurucu yönetim kurulu üyelerinden 10 yıl ilçe başkanlığı yapan Adnan Aladağ'ı ziyaret etti.
    AK Parti Havsa İlçe Başkanı Adayı Orhan Tahsin Yurtsever ziyaretleri kapsamında geçmiş dönem AK Parti Havsa İlçe Başkanı,  yeni dönem İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan’ı makamında ziyaret etti.
    Yurtsever gazetemize yaptığı açıklamada; “Geçmiş dönem AK Parti Havsa İlçe Başkanlarımız ve kurucu başkanlarımızı ziyaret ederek bir araya geldik. 
    Kendileriyle adaylık sürecimi görüşüp tecrübelerinden istifade ettiğimiz hoş bir sohbet gerçekleştirdik. 
    İstişarelerde bulunarak yaptığımız yol gösterici sohbet ve gösterdikleri samimiyet için kendilerine teşekkür ediyorum. “dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com