Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
17 Şubat 2020 Pazartesi
Festival İle İlgili Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
5-8 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen 19'ncu Havsa Tarım Aletleri ve Hayvancılık Festivali etkinliklerinin ardından geçtiğimiz hafta değerlendirme toplantısı yapıldı.

Nilay YILMAZ

    Havsa  Belediye Meclis Toplantı Salonu'nda gerçekleşen toplantıya Havsa Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, Belediye Meclis Üyeleri ve festivalde görev alan belediye personeli katıldı.
    Havsa Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan her yıl festivalin ardından bu değerlendirme toplantısının yapılacağını belirterek gazetemize yaptığı açıklamada;"Bu yıl ilk festivalimizi gerçekleştirdik.İlk festivalimiz olmasına rağmen oldukça güzel bir organizasyona ev sahipliği yaptık. Festivalimizin ardından meclis üyelerimiz ve belediye personeli ile değerlendirme toplantısı yaptık. Busene gerçekleştirdiğimiz festivalimizde eksik olan yanlarımız, geliştirilmesi ve zenginleştirilmesi gereken organizasyonlarımızın tespitini yaptık.Bütün arkadaşlarımızın festivalle ilgili olarak görüş ve değerlendirmelerini aldık ve bu doğrultuda önümüzdeki festivallerde bu eksikleri gidermeyi hedeflemekteyiz. Bu organizasyon bizim. Bu yüzden her yıl bir önceki yıldan daha iyi bir organizasyon gerçekleştirmek istiyoruz. Festivalimiz için yapılan harcamalarda belediyemiz bütçesinden tek kuruş harcama yapılmadı.Aksine azda olsa bir miktar para kasamızda kaldı.
    Festivalimize sağladıkları katkı nedeniyle başta belediye meclis üyelerimize,belediye personelimize, Kilim Mensucat'a, İlham Mirap'a, Es Ticaret'e, Taştan İnşaat'a, Hayrettin Güngör'e, Bahri Görçeker'e, Tezer Çan'a, Öztürkler Yem'e, Havsa Tekstil'e, Ser-gaz Petrol'e, Modavizyon'a, Faruk Akpınar'a, Cafer Gürsel'e, Edirne Ticaret Borsası'na, Satürn Tekstil Giyim'e, Edirne Ticaret Odası'na, Özersoy Petrol'e, Ali Şeker'e, Osmanlı Astürk Et Ürünleri'ne, Nedo Dondurma'ya, Havsa Ziraat Odası'na, Trakya Birlik'e, Cemil Demir'e, Ahmet Demircan'a, Özer Engin'e , Gürhan Baş'a, Hüseyin Özden'e, Hüseyin Sevinç'e, Yasin Yıldız'a, Fettah Pelit'e, Tuğçe Daloğlu'na, Ayhan Eren'e,Ahmet Özalp’e, Havsa Esnaf Odası’na, İsmail Çer’e, Fevzi Özdemir’e, Seda İnşaat İdris Kırdemir’e, Ömer Çığla’ya, Onur Yemek’e, Emrah Altın’a , ilçemiz esnafına ve siz değerli basınımıza teşekkür ederim.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com