Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
18 Ocak 2020 Cumartesi
“İlçemizde Yapılan Tüm Yollar Çiftçileri Düşünmeyerek Yapıldı”
Çiftçiler tarım makinelerini gerek bakım gerekse onarım için sanayi esnafına götürmek istediğinde sanayiye gidecek yol bulamıyorlar.

Nilay YILMAZ

    Havsa Çiftçi Malları Koruma Derneği Başkanı Adnan Şeker, “İlçemiz tarım bölgesi olmasına rağmen ilçemizde yapılan tüm yollar çiftçileri düşünmeyerek yapıldı. “dedi.
    Çiftçiler tarım makinelerini  gerek bakım gerekse onarım için sanayi esnafına götürmek istediğinde sanayiye gidecek yol bulamadıklarını belirten Havsa Çiftçi Malları Koruma Derneği Başkanı Adnan Şeker gazetemize yaptığı açıklamada; “İlçemiz tarım bölgesi olmasına rağmen ilçemizde yapılan tüm yollar çiftçileri düşünmeyerek yapıldı.
    Çiftçilerimizin olmazsa olmazlarından olan tarım makinelerinden biri bozulsa yahut bakıma ihtiyacı olsa ne yazık ki sanayiye gidecek yolumuz yok.
    İlçemizin ana yolu olan Fatih Caddesi ve ilçemiz Pazar yerinin olduğu bölgede bulu-nan her iki yolunda bölünmüş olması ve her iki yola da araçların park etmesi sebebi ile çiftçilerimizin sanayi bölgesine giriş çıkışı imkansız hale geliyor.
    Bizler çiftçiler olarak bu konuda oldukça mağduruz.Belediyemizin bu sıkıntımızı acilen çözerek bizleri bu mağduriyetten kurtarmasını istiyoruz.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com