Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
18 Ocak 2020 Cumartesi
Zafer Bayramı’mız Kutlu Olsun
Türk Milleti'nin verdiği onur ve büyük bir mücadele neticesinde, zaferle sonuçlanan, 30 Ağustos Zafer Bayramının 97. yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğu içerisindeyiz.

Nilay YILMAZ

    BatıEkspres Gazetesi olarak 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 97. Yıldönümünü yaşadığımız bu anlamlı günde başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu güzel topraklar üzerinde özgür ve bağımsız yaşamamızı sağlayan silah arkadaşlarını ve tüm şehitlerimizi,Rahmet ve minnetle anıyor,okuyucularımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten duygularımızla kutluyoruz.
    30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları, İlçemizde 30 Ağustos 2019 Cuma günü (bugün) saat 09.00'da Atatürk Anıtı önünde toplanılarak başlayacak ve saat 09.30'da Atatürk Anıtı'na çelenk sunulmasına mütakiben Saygı Duruşunda bulunulacak ve ardından İstiklal Marşımız okunup Bayrağımız göndere çekilecektir. Sonrasında günün anlam ve önemini belirten konuşmayı J. Asb. Üçvş. İzzet Arslan yapacak ve Havsa Atatürk Ortaokulu öğrencisi Gökçen Akman şiir okuyacaktır.
     Ardından Kaymakamlık makamında tebrikatın kabul edilmesi ile devam edecek olan program Sokollu Camii'nde ve Şehit Mezarlığında Şehitlerimizi ziyaret edip, İlçe Müftülüğünce duaların okunması ile son bulacaktır.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com