Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
18 Ocak 2020 Cumartesi
CHP Havsa Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı
Cumhuriyet Halk Partisi Havsa İlçe Başkanlığı'nda 31 Mart yerel seçimlerinin ar-dından ilk genişletilmiş ilçe danışma kurulu toplantısı 24 Ağustos Cumartesi günü yapıldı.

Nilay YILMAZ

    CHP Havsa İlçe Başakanlığı 24 A-ğustos 2019 Cumartesi günü Saat 13.00'da parti binasında genişletilmiş ilçe danışma kurulu toplantısını yaptı.
    Toplantıya CHP Edirne Milletvekili O-kan Gaytancıoğlu, CHP İl Başkan Yardımcıları Samet Kahraman ,Cengiz Başyurt ve partililer katıldı.
    CHP Havsa İlçe Başkanı Ercan Kez toplantıda yaptığı konuşmasında; “Öncelikli olarak bugün hepiniz hoşgeldiniz.31 Mart yerel seçimleri sonrasında ilk kez toplanıyoruz. 
    Artık geçmişe değil geleceğe bakacağız. Birlik beraberlik içerisinde çalışmalarımıza hep birlikte devam edeceğiz.Geçen seçim sonrası hatalarımızdan ders alarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”dedi.Toplantı partililerin soru ve önerileri ile devam etti.
    CHP Havsa İlçe Başkanı Ercan Kez toplantı sonrası gazetemize yaptığı açıklamada; “bugün burada çok verimli bir toplantı geçirdik. 
    Hem sorunlarımızı konuştuk hemde yaptığımız stratejik hatalarımıza çözüm aradık. Toplantıya katılan tüm partili arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com