Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
18 Ocak 2020 Cumartesi
AK Parti Havsa Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor
AK Parti Havsa İlçe Başkanı Barış U-ğuz AK Parti Havsa İl Genel Meclis Üyesi Ah-met Demircan ve partililer köy ziyaretlerini sürdürüyor.

Sertkan YILMAZ

    31 Mart Yerel Seçimleri sonrası her fırsatta köyleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Havsa İlçe Başkanı Barış Uğuz ve AK Parti Havsa İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Demircan 28 Ağustos 2019 Çarşamba akşamı ilçemize bağlı Azatlı Köyünü ziyaret ettiler.
    AK Parti Havsa İlçe Başkanı Barış Uğuz ve  AK Parti Havsa İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Demircan ve partililer köy kahvesinde vatandaşlarla bir araya geldiler.
AK Parti Havsa İlçe Başkanı Barış Uğuz Azatlı köyü ziyaretinde yaptığı konuşmasında; “ Bu akşam burada sizlerle yine bir aradayız. Bu ziyaretlerimiz artarak devam edecek. Hangi köyde ne sıkıntı var nasıl çözüm bulabiliriz bileceğiz ve buna göre hizmet etmeye devam edeceğiz. Misafirperliğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. “dedi.
    AK Parti Havsa İl Genel Mecli Üyesi Ahmet Demircan yaptığı konuşmasında; “Biz sadece seçim zamanı gelen siyasilerden olmadık vede olmayacağız. Herzaman vatandaşımızın sesine kulak verip, birinci ağızdan onları dinlemek için ziyaretlerimizi sürdürüyoruz.Bu ziyaretlerimizi önümüzdeki günlerde daha da artıracağız. Bu akşam göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için hepinize  teşekkür ediyorum." dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com