Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
18 Ocak 2020 Cumartesi
Tatlım Mutfak 2'nci Şubesini Cumhuriyet Mahallesi’ne Açtı
Açıldığı günden bu yana İlçemizde vatandaşlarımızın tatlı ve pasta alanında beğenilerini kazan Tatlım Mutfak ikinci şubesini açtı.

Sertkan YILMAZ

    İlçemizde faaliyet gösteren Tatlım Mutfak 24 Ağustos 2019 Cumartesi günü ikin-ci şubesini açtı.Böylelikle Tatlım Mutfak  artık şubesi ile de hizmetlerine daha geniş bir yelpaze de devam edecek. 
        Açılışa İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, Havsa Esnaf ve Sanat-kârlar Odası Başkanı Yıldırım Sain, Belediye meclis üyeleri, vatandaşların ve çevre esnafının da  katılımı vardı. 
    Açılış öncesi kısa bir konuşma yapan İlçe-miz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, “İlçe-mizin sevilen esnaflarından Gamze Bozkan ve Tolga Bozkan arkadaşlarımızın ilçemize kazandırdıkları 2. işletmeleri olan “Tatlım Pastanesi”nin açılışını yaptık. Kendilerine ha-yırlı hizmetler ve bol bereketli kazançlar di-lerim.”dedi.    
    Açılış kurdelesini İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, iş yeri sahibi Gam-ze Bozkan, Tolga Bozkan, Havsa Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yıldırım Sain bir-likte kestiler. 
    Gelen misafirlerle tek tek ilgilenen Gamze Bozkan, açılışa gelen misafirlere böyle güzel bir günde kendilerini yalnız bırak-madıkları için teşekkür etti.
    Kesilen kurdelenin ardından katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunuldu.
    BatıEkspres gazetesi olarak ilçemize açılan yeni iş yerinin hayırlı olmasını dileriz

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com