Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
18 Ocak 2020 Cumartesi
“Öğrencilerimize Yükseköğretim Hayatlarında Başarılar Diliyoruz”
2019 Yılı Üniversite Sınav Sonuç-larının ÖSYM tarafından açıklanmasının ardından İlçemizden Üniversitelere yerleşen öğrencilerimiz de belli oldu.

Nilay YILMAZ

    Öğrencilerimiz yoğun bir şekilde hazırlandıkları üniversite sınavı sonunda kazandıkları Üniversiteler ile hem geleceklerine bir adım daha yaklaşmış oldular hem de  öğretmenlerine ve ailelerine en güzel ödülü vermiş oldular.
    Açıklanan Üniversite sınav sonuçları ile ilgili olarak İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Özkan Fidan gazetemize yaptığı açıklamada bulundu. 
    Özkan gazetemize yaptığı açıklamada; “Açıklanan üniversite yerleştirme so-nuçlarına göre ilçemiz okullarından Şahika Erkurt Anadolu Lisesi'nden bu yıl mezun olan öğrencilerimizden 25 öğrenci tercih yapmış olup; 12 öğrenci Lisans, 5 öğrenci önlisans alanına yerleşmişlerdir. 
    Şehit Öğretmen Mehmet Birol Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden mezun olan öğrencilerimizden 4 öğrenci tercih yapmış olup; 1 öğrenci Lisans, 2 öğrenci önlisans alanına yerleşmişlerdir.
    Öğrencilerimize yükseköğretim hayatlarında başarılar diliyoruz.”dedi.
    BatıEkspres Gazetesi olarak bizlerde yoğun bir çalışma temposuyla hazırlandıkları sınavda başarılı olan öğrencilerimizi tebrik edere öğrenim hayatlarında başarılar dileriz.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com