Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
06 Aralık 2019 Cuma
Kaymakam Neslihan Kısa Muhtarlarla Buluşmaya Devam Ediyor
İlçemiz Kaymakamlığı tarafından aylık olarak düzenlenen Muhtarlar Günü Toplantısı İlçemiz Kaymakamı Neslihan Kısa başkanlığında 07 Ağustos 2019 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

Nilay YILMAZ

    Muhtarlar günü toplantısı, İlçemiz Kaymakamı Neslihan Kısa'nın katılımıyla 07 Ağustos 2019 Çarşamba günü Saat 10.00'da Halk Eğitim Merkezi'nde gerçekleştirildi.
    Toplantıya İlçemiz Kaymakamı Neslihan Kısa, İlçe Jandarma Komutanı Ömer Çıngı, İlçemiz Emniyet Müdür Vekili Sercan Altınorak, Daire Amirleri, İlçe ve köy muhtarları katıldı.
    Toplantıda İlçemiz Kaymakamı Neslihan Kısa İlçemiz köy ve mahalle muhtarları ile bir araya gelerek köy ve mahallelerde yapılan çalışmaları değerlendirdi. Karşılıklı istişarelerde bulunuldu.    
    Sohbet havasında gerçekleşen toplantıda İlçemiz Kaymakamı Neslihan Kısa yapılacak olan çalışmalarla ilgili bilgi vererek sorunların çözümü için ilgili kurum yöneticilerine gerekli talimatları verdi.
    Toplantıda İlçe ve köy muhtarları toplantının düzenlenmesinden duydukları memnuniyetlerini dile getirdiler.
    İlçemiz Kaymakamı Neslihan Kısa, Muhtarların sorunlarını dinledikten sonra taleplerin ve sorunların çözümü için ilgili kurumlara gerekli talimatları vermesi ile toplantı sona erdi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com