Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
06 Aralık 2019 Cuma
Başkan Balkan, Basın Bayramı'mızda Bizi Yalnız Bırakmadı
İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan “24 Temmuz Basın Dayanışma Günü” dolayısıyla gazetemizi ziyaret etti.

Nilay YILMAZ

    Başkan Av.Aydın Balkan ziyarette yaptığı konuşmasında, “İlçemiz tek yerel gazetesi olan BatıEkspres gazetemizin değerli çalışanlarının “24 Temmuz Basın Dayanışma Günü”nü kutluyorum. İçinde yaşadağımız günlerde dünyamız artık bir iletişim ve haberleşme çağından geçmekte. Aynı zamanda demokrasinin temel unsurları’ndan biri haline gelen şeffaf bağımsız ve tarafsız basını her zaman destekleyeceğiz.
    Yerelde de temennimiz BatıEkspres gazetesi gibi kendisini işine mesleğine basına adamış, mesleğine katma değer sağlayan ve onu her türlü çıkar ve menfaatin önünde tutan ilkeli ve prensipli duruş sergileyen gazetelerimizin çoğalmasıdır.Bu anlamda vatandaşlarımıza doğru bilgi ve haber götüren onların toplumla entegresini sağlayan ilerlememize öncülük eden gazetelerimizin ve BatıEkspres gazetemizin “24 Temmuz Basın Dayanışma Günü”nü en kalbi duygularımla tekrar kutluyorum.”dedi.
    Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Nilay Yılmaz ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek hiçbir anlamlı günümüzde bizleri yalnız bırakmayan İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan'a teşekkür etti.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com