Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
06 Aralık 2019 Cuma
Basın Bayramı’nda Gazetemizi Yalnız Bırakmadılar
24 Temmuz Gazeteciler Günü ve Basın Bayramı nedeniyle Belediye Meclis Üyesi Hasan Özen ve Havsa Kadın Üreticiler Kooperatifi üyeleri gazetemizi ziyaret ederek, basın bayramımızı kutladılar.

Nilay YILMAZ

      Türk basınında sansürün kaldırılmasının yıl dönümü olarak her yıl 24 Temmuz tarihinde kutlanan 'Basın Bayramı'nda Belediye Meclis Üyesi Hasan Özen ve Havsa Kadın Üreticiler Kooperatifi üyeleri gazetemize ziyarette bulundular. 
    Belediye Meclis Üyesi Hasan Özen ve Havsa Kadın Üreticiler Kooperatifi üyeleri Ziyarette yaptıkları konuşmalarında; “Basın, kişisel hak ve özgürlüklere saygılı, halkın doğru ve tarafsız haber alma ilkesine bağlı kalarak toplumun bilgilendirilmesi, kamuoyu oluşturulması gibi önemli bir görev ve sorumluluğu üstlenmektedir.  Üstlendiği bu önemli görev göz önüne alındığında basına yönelik hiçbir sansür veya kısıtlama kabul edilemez.
    Bu duygu ve düşüncelerle ilçemizin tek gazetesi olan BatıEkspres gazetesinin ve özveriyle çalışan ve mesleğini layığıyla yerine getiren tüm bansın mensuplarının bayramını kutluyor,kendilerine başarılar diliyoruz.” dediler. BatıEkspres Gazetesi olarak bizi bu anlamlı günümüzde unutmayarak gazetemize kadar gelen Belediye Meclis Üyesi Hasan Özen ve Havsa Kadın Üreticiler Kooperatifi üyelerine teşekkür ederiz.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com