Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
18 Haziran 2019 Salı
İlçemiz Kaymakamı Neslihan Kısa Kadınlarımızla Buluştu
İlçemiz Kaymakamı Neslihan Kısa ilçemiz ve köylerinde yaşayan kadınlarımızla bir arada olabilmek adına bu kez kahvehaneleri kadınlarımız için kapattı.

Nilay YILMAZ

    Havsa Kaymakamlığı himayelerinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Havsa sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı koordinatörlüğünde ilçe toplum sağlığı merkezi ve ilçe müftülüğü katılımları ile  hazırlanan 'Kadın Her Koşulda Güzeldir' isimli proje ilçe köylerinde yaşayan kadınlarımızın yoğun ilgisiyle son derece etkin bir katılımla gerçekleştirildi.
    Proje kapsamında İlçe köylerimizden Azatlı Ogulpaşa Abalar Yolageldi ve taptık köylerinde yaşayan kadınlarımıza yönelik İlçe Müftülüğümüzden ve İlçe Toplum Sağlığı Merkezimizden konusunda uzman görevliler tarafından hijyen ve kisisel bakım konusunda bilgilendirmeler yapılmış olup faaliyet sonrasında Havsa Kaymakamlığı tarafından hazırlanan kişisel bakım ürünlerini içeren paketler Havsa Kaymakamı Neslihan Kısa tarafından kadınlarımıza hediye edildi.
    Etkinlikler süresince toplumun temel taşı olan kadınlarımız kadın sağlığı ve kanser hastalığının erken teshisinin önemi  konularında da bilgiler edinerek , Havsa Kaymakamı Neslihan Kısa ile sohbet edip sorun ve ihtiyaçlarını bildirme fırsatı yakalamış oldular. Samimi ve son derece sıcak bir ortamda gerçekleşen faaliyetlerin devamının geleceğini müjdeleyen Havsa Kaymakamı Neslihan Kısa  kadınlara yönelik faaliyetlerin öncelikler kapsamında olduğu belirtti.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com