Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
18 Haziran 2019 Salı
Başkan Tekin, Seçim Ziyaretlerine Ara Vermeden Devam Ediyor
İlçemiz Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Oğuz Tekin, Millet İttifakı Belediye Meclis Üyesi adayları ve İl Genel Meclis Üyesi Adayları 31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleşecek olan yerel seçimlere az bir süre kala çalışmalara ara vermeden devam ediyorlar.

Nilay YILMAZ

    14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle İlçemiz Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Oğuz Tekin, Millet İttifakı Belediye Meclis Üyesi adayları ve İl Genel Meclis Üyesi Adayları, görev yapmakta olan hekimlerin ve tüm sağlık çalışanlarının tıp bayramlarını kutladılar ve başarılar dilediler.
    Ziyaretler kapsamında İlçemiz Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Oğuz Tekin ve beraberindeki heyet Trakya Birlik Müdürü Ersoy Pelvan ve personelini ziyaret etti.
    İlçemiz Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Oğuz Tekin ve beraberindeki heyet İlçemiz Halk Eğitim Merkezi Müdürü Aydın Avcı'yı, ve İlçemizde kurs veren öğretmenler ve öğrencileri yerlerinde ziyaret ettiler.
    Millet İttifakı Havsa Belediye Başkan Adayı Oğuz Tekin, Halk Eğitimi Merkezi'nde incelemelerde bulunarak, eğitimi alan kursi-yerlerle sohbet etti. Yapılan çalışmaları değerlendirdi.
    15 Mart 2019 Cuma günü İlçemiz Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Oğuz Tekin, Millet İttifakı Belediye Meclis Üyesi adayları ve CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu İlçemiz Sanayi Esnafını ziyaret ederek kendilerine hayırlı işler dilediler. 
    Devam eden ziyaretler kapsamında İlçemiz Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Oğuz Tekin ve bera-berindeki heyet İlçemiz Cumhuriyet Mahallesi'ni ziyaret etti, kahveha-nelerde vatandaşlarla bir araya geldi.  
    Ziyaretlerde vatandaşlara yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Havsa Belediye Başkanı Millet İttifakı Havsa Belediye Başkan Adayı Oğuz Tekin projelerini anlattı.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com