Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
18 Haziran 2019 Salı
Cumhur İttifakı Havsa Belediye Başkan Adayı Av. Aydın Balkan Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor
Cumhur İttifakı AK Parti Havsa Belediye Başkan Adayı Av. Aydın Balkan Meclis Üyesi Adayları, Ak Parti Havsa İlçe Başkanı Barış Uğuz,Ak Parti Havsa İl Genel Meclis Üyesi Adayı Ahmet Demircan, Şemsettin Yıldırım, Ak Parti Havsa Kadın Kolları Başkanı Derya Tezcan ve partililer ile İlçemiz Cumhuriyet Mahallesi'ndeki esnaflarımızı ziyaret ettiler.

Nilay YILMAZ

    31 Mart Yerel seçimler öncesi ziyaretlerini sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Havsa Belediye Başkan Adayı Av. Aydın Balkan seçim çalışmaları kapsamında, İlçemiz Cumhuriyet mahallesini ve buradaki esnaflarımızı ziyaret ederek vatandaşlardan destek istedi. 
    Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Cumhur İttifakının Havsa Belediye Başkan Adayı Av. Aydın Balkan  seçim çalışmalarını hız kesmeden devam ettiriyor.
    Ziyaretlerde konuşan Cumhur İttifakı AK Parti Havsa Belediye Başkan Adayı Av. Aydın Balkan 31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerin önemine vurgu yaparak, sıkıntıları dinledi, projelerini anlattı. 
    İlçemiz esnafları ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Cumhur İttifakı AK Parti Havsa Belediye Başkan Adayı Av. Aydın Balkan'a teşekkür ederek yerel seçimlerde başarılar dilediler. 
    Cumhur İttifakı Ak Parti Havsa Belediye Başkan Adayı Av. Aydın Balkan Meclis Üyesi Adayları, AK Parti Havsa İlçe Başkanı Barış Uğuz ve partililer İlçemize bağlı Varoş Mahallesi sakinleri ile bir araya geldiler. Cumhur İttifakı AK Parti Havsa Belediye Başkan Adayı Av. Aydın Balkan gazetemize yaptığı açıklamada, “İlçemize bağlı tüm mahalleleri teker teker gezerek mahalle sakinlerimizle toplantılar yaparak sıkıntı ve sorunlarını dinliyor yapacaklarımızı anlatıyoruz.
    Toplantılarımız ve ziyaretlerimiz hız kesmeden devam edecek. Önümüzdeki günlerde Varoş Mahallemizde, sorunlarımız ve projelerimiz ile ilgili tüm mahallelimizi davet ederek yeni bir toplantı yapacağız.”dedi.   

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com