Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
18 Haziran 2019 Salı
AK Parti İlçe Belediye Başkan Adayları Cumartesi Günü Açıklanacak
AK Parti Havsa İlçe Başkanı Barış Uğuz ve AK Parti Havsa Belediye Başkan A.Adayı Av. Aydın Balkan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemiz BatıEkspres'i ziyaret ettiler.

Nilay YILMAZ

    AK Parti Havsa İlçe Başkanı Barış Uğuz  ziyarette yaptığı konuşmasında; “Gazetecilik mesleği zor bir meslek.Havsa Batıekspres gazetesi ve bünyesinde çalışan gazeteci arkadaşlarımız da kuruldukları günden bugüne bu görevlerini en iyi şekilde ifa etmektedirler. İlçemizin sorunlarını kamuoyuna aktaran ve sorunların çözü-münde yardımcı olan basınımızın "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü "nü AK Parti yönetimi olarak kutluyor, zorlu ve meşakkatli görevlerinde başarılar diliyorum.”dedi.
    AK Parti Havsa Belediye Başkan A.Adayı Av. Aydın Balkan ziyarette yaptığı konuşmasında, “Gazetecilik mesleği, sorumluluk gerektiren, zor fakat onurlu mesleklerin başında gelir. Gazeteciler sadece çalıştıkları bölgenin gelişmelerini aktarmakla kalmaz çalıştığı bölgenin, yörenin ve döneminin kültürünü, ruhunu, bakış açısını da en iyi hisseden ve hissettiren deyim yerindeyse topluma ayna vazifesi gören ve buradan hareketle gördüklerini yorumlayarak toplumun ve bölgenin ihtiyaçları için bir anlamda toplumun sesi olan bir meslek ifa etmektedir. Başta lçemizin tek ve tarafsız gazetesi olan BatıEkspres gazetesi olmak üzere ilçemizde ve ilimizdeki tüm gazete çalışan-larının bu anlamlı günlerini kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”dedi.
    BatıEkspres Gazetesi olarak kendilerine bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederiz. 
    AK Parti Havsa İlçe Başkanı Barış Uğuz ziyarette AK Parti İlçe Belediye Başkan Adaylarının 12 Ocak 2018 Cumartesi günü açıklanacağını belirtti.
Uğuz açıklamasında, “ Genel  Başkan Yardımcımız (Çevre Şehir ve Kültür Başkanı) Sayın Çiğdem Karaaslan 'ın katılımlarıyla, 12 Ocak 2019 Cumartesi günü, saat 14.00 de , Edirne Ticaret Sanayi Odası Toplantı Salonunda, İlçe  Belediye Başkan Adaylarımızın Tanıtım Toplantısı yapılarak tüm ilçe belediye başkan adaylarımız açıklanacaktır.
    Cumartesi günü yapılacak tanıtıp toplantısına tüm hemşehrilerimiz ve partililerimiz davetlidir.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com