Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
18 Haziran 2019 Salı
AK Parti Havsa İlçe Başkanı Uğuz’a Ziyaretler Devam Ediyor
2018 Aralık ayında göreve atanan AK Parti Havsa İlçe Başkanı Barış Uğuz'a'Hayırlı Olsun' ziyaretleri devam ediyor.

Nilay YILMAZ

    AK Parti Havsa İlçe Başkanı Barış Uğuz'a teşkilat üyeleri, köy temsilcileri,muhtarlar, esnaflar ve kurumlardan 'Hayırlı Olsun' ziyaretleri devam ediyor.
    AK Parti Havsa İlçe Başkanı Av. Aydın Balkan'ın İlçemiz Belediye Başkan Adaylığı için istifasının ardından 13 Aralık 2018 tarihinde AK Parti Havsa İlçe Başkanlığı görevine atanan Barış Uğuz ve yönetimine “Hayırlı olsun”ziyaretleri devam ediyor.
    Ziyaretler kapsamında geçtiğimiz hafta içerisinde ilçemiz esnaflarından Yusuf Akkuzu, Mehmet Durmuş, İlker Güngör, Bülent Taştan, Bahri Görçeker, Şemsettin Yıldırım, Şükrü Tuna, Hasan Arda, Faruk Akpınar,Edirne 22 Seyahat Kooperatif Başkan Yardımcı Cemil Guden, üyeleri Mehmet Guden, Cemil Aydın, Azatlı Köyü Kooperatif Başkanı Dilaver Kaya, Oğulpaşa Köyü AK Parti Köy Temsicisi Engin Oğulpaşa ve vatandaşlar AK Parti Havsa İlçe Başkanı Barış Uğuz'u makamında ziyaret ederek başkan ve yönetimine  hayırlı olsun dileklerini ilettiler.
    Gösterilen ilgi, alaka ve desteğe çok teşekkür eden AK Parti Havsa İlçe Başkanı Barış Uğuz, “Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımız devam ediyor.Bu birlikteliğimizin devamını seçimlere hazırlık sürecimizde de gösterip, gerekli başarıyı tüm teşkilatlarımız ile birlikte yakalayacağımıza yürekten inanıyorum. Ben tekrardan ziyaretleriniz için sizlere bir kez daha çok teşekkür ediyorum” dedi.
 

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com