Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
18 Haziran 2019 Salı
İlçemiz Belediyesi Ekipleri İş Başında
İlçemizde 05 Ocak 2019 Cumartesi günü sabah saatlerinde başlayan kar yağışı ilerleyen saatlerde etkisini artırdı. Cadde ve sokaklar beyaza büründü.

Nilay YILMAZ

    Tuzlama Çalışmaları Aralıksız Sürdürüldü
    05 Ocak 2019 Cumartesi günü sabah saatlerinde başlayan kar yağışının ardından belediye ekipleri tuzlama çalışmalarını yaptı. İlçemiz genelinde yoğun bir şekilde devam eden kar yağışı ve buzlanmaya karşı, Belediyemiz Karla Mücadele Ekipleri, ilçedeki cadde ve sokaklarda kar temizleme ve tuzlama çalışmalarını aralıksız sürdürdü.
Sokak Hayvanları Unutulmadı
    Soğuk  ve karlı havaların etkili olduğu ilçemizde belediye ekipleri sokaktaki canlıları unutmadı. Kar nedeniyle çalışmalarına devam eden İlçemiz Belediye Zabıta ekipleri, kar altında yiyecek bulmakta zorluk çeken sokak hayvanlarının aç kalmaması ve yaşamlarını sürdürebilmesi için şehrin belli bölgelerindeki parklara, bahçelere ve boş arazilere yiyecek bırakarak, hayvanların beslenmesine yardımcı oldu.
Kar Temizleme Çalışmaları Yapıldı
    İlçemizi etkisi altına alan kar yağışı sonrası İlçemiz Belediyesi Karla mücadele ekipleri, kaldırım temizleme çalışmalarına vatandaşların ulaşımda güçlük çekmemeleri için ara vermeden devam ediyor. İlçe genelinde yaşanan kar yağışı ve buzlanmaya karşı, Belediyemiz Karla Mücadele Ekipleri, vatandaşların yürüyerek daha rahat ulaşım sağlamaları için ilçedeki kaldırım ve dükkan önlerindeki kar temizleme çalışmalarını yaptı.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com