Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
18 Haziran 2019 Salı
AK Parti Havsa İlçe Başkanlığı Görev Dağılımı Yaptı
Barış Uğuz Başkanlığında yeni atanan AK Parti Havsa İlçe Yönetimi görev dağılımını yaptı.

Nilay YILMAZ

     AK Parti Havsa İlçe Başkanı Barış Uğuz gazetemize yaptığı açıklamada; “İlçe Başkanımız Av. Aydın Balkan'ın 2019 yerel seçimlerinde ilçemiz Belediye Başkan Aday Adayı olmak için istifasının ardından Genel Merkezimiz tarafından bu göreve getirildim. Bu görevi layıkıyla yerine getirmek için var gücüm ile çalışacağım. 
    Önümüzde seçim süreci var. Bu süreçte ilçemiz için çalışmalarımız devam edecek. Tüm vatandaşlarla daha güzel daha yaşanılabilir bir Havsa için hep birlikte çalışacağız. 2019 yılına sayılı günler kala tüm vatandaşlarımıza 2019 yılının sağlık, barış ve huzur getirmesini diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.”dedi.    
    İlçe Yönetim Kurulu Görev Dağılım Listesi şu şekildedir; İlçe Başkanı Barış Uğuz, İlçe Teşkilat Başkanı Yavuz Tüzün,İlçe Siyasi Hukuki İşler Başkanı Ali Tuna, İlçe Yerel Yönetimler Başkanı Selman Astürk, İlçe Seçim İşleri Başkanı Arif Aykaç, İlçe Tanıtım Medya Başkanı Emre Durkaya, İlçe Sosyal Politikalar Başkanı Sabri Pehlivan, İlçe Mali ve İdari İşler Başkanı Hakan Cengiz, İlçe Ekonomi İşler Başkanı Tolga Avcı, İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Seniya Süpçeler,İlçe Sekreteri Ceylan Ellek,İlçe Yönetim Kurulu Üyesi  Mehmet Bitti, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Çirik, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Emrah Tulça, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Bilgen.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com