Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
21 Ağustos 2019 Çarşamba
İyi Parti'den Oğulpaşa Köyü'ne Ziyaret
İyi Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, İyi Parti Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş ve yönetimi ilçemiz Oğulpaşa Köyü'nü ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundular.

Sertkan YILMAZ

    İyi Parti Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş 28 Kasım 2018 Çarşamba günü şiddetli yağıştan zarar gören İlçemiz Oğulpaşa Köyü'nde köylülerle köy kahvesinde bir araya gelerek geçmiş olsun dileğinde bulundu.
    İyi Parti Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş gazetemize yaptığı açıklamada, “İyi Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir ve İyi Parti Havsa İlçe Teşkilatı yönetimi ile birlikte şiddetli yağıştan zarar gören ilçemize bağlı Oğulğaşa köyünü ziyaret ettik ve yerinde inceleme yaptık.  Mal kaybı ile beraber çok sayıda canlı hayvan telef olurken üzülerek ifade edeyim ki  85 yaşında Veysel Evren adında bir vatandaşımızı da maalesef kaybettik. 
    Evi hasar gördüğü için kalacak yeri olmayan vatandaşlarımızın barınma ve iaşe ihtiyacını karşılamaya çalışıyoruz. Köy muhtarımızla devamlı irtibat halindedeyiz. Hasarın en kısa sürede giderilmesi için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. İyi Parti Genel Merkezimize konu ile ilgili bilgilendirme sunulmuş, Partimiz de bu konu ile ilgili tüm imkanları seferber etmiş durumdadır.
    Sel sularına kapılarak hayatını kaybeden vatandaşımız Veysel Evren'e  Allah'tan rahmet diler, akrabalarına ve sevdiklerine sabırlar diliyoruz. Edirne'mize  ve Oğulpaşa köyümüze geçmiş Allah daha beterinden korusun.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com