Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
21 Ağustos 2019 Çarşamba
İlçemizde KETEM Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
Havsa Toplum Sağlığı Merkezinin destek ve katkılarıyla 22 Kasım 2018 Perşembe günü Saat: 13.30'da ilçemiz Halk Eğitim Merkezi'nde vatandaşlara kanser bilgilendirme toplantısı yaptı.

Nilay YILMAZ

    Havsa Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Soykan Atanur Kaya, Dr. Adnan Çetin, Havsa Toplum Sağlığı Merkezi Hekimi Dr. Yasemin Tilki, Ebe Nesrin Uras, İlçemiz Belediye Başkan Vekili Melahat Erhan, CHP Kadın Kolları Başkanı Gülhan Memiş, Havsa Toplum Sağlığı Merkezi personeli ile Havsa Kent Konseyi Kadın Meclisi ve vatandaşlar katıldı.
    Düzenlenen toplantıda, Edirne KETEM Sorumlu Hekimi Dr. Nejla Türksever tarafından kanser, meme kanseri, konularında bilgilendirme yapıldı. Toplantıda Türksever, tarafından verilen bilgi-lendirmede bilinçlenirme çalışmasında kanser bulgularının neler olduğu konusunda bilgiler aktardı. 
    Kanser konusunda halkı duyarlı hale getirmek için çalışma-ların ve toplantıların süreceği belirtti. Katılımcılara KETEM'in kanser tarama çalışmaları ile ilgili bilgilendirme yaparak, herkesi düzenli olarak taramalarını yaptırmak üzere Edirne KETEM'e davet etti.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com