Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
21 Ağustos 2019 Çarşamba
Adnan Aladağ AK Parti Havsa Belediye Başkan Aday Adayı Oldu
Yaklaşık 10 yıl AK Parti Havsa İlçe Başkanlığı görevini yapan ve halen parti içinde aktif olarak görev alan vatandaşlarında yakından tanıdığı Serbest Muhasebeci Adnan Aladağ, AK Parti'den Havsa Belediye Başkan Aday Adayı oldu.

Nilay YILMAZ

    Aladağ aday adaylığı ile ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamada, “2004-2009 yerel seçimlerde Havsa Belediyesi Meclis Üyeliği görevimi yaptıktan sonra 2008 yılında partimizin 3'ncü, 4'ncü ve 5'nci Olağan Kongrelerinde İlçe Başkanı olarak seçilip yaklaşık 10 sene gibi bir sürede AK Parti Havsa İlçe Başkanlığı görevini yaptıktan sonra partimizin 6'ncı Olağan Kongresinde İlçe Başkanlığı görevimi mevcut İlçe Başkanımız Av. Aydın Balkan'a devretmek suretiyle bu görevimizi tamamlamış olduk.
    Yaşamış olduğumzu Havsamıza partimiz adına değişik görevler almaya dün olduğu gibi bugünde hazırım. Bu düşüncelerle Belediye Başkan Aday Adaylığımı koymuş bulunmaktayım. Genel Merkezimiz, İl Başkanlığımız ve İlçe Başkanlığımızın olurlarıyla Belediye Başkan Adayı olur isek bu görevimize en iyi şekilde hazırlanıp Belediye Başkanı olarakta görev yapmak partimiz ve halkımız sayesinde inşallah nasip olur. 
    Önümüzdeki süreçte tüm aday arkadaşlara başarılar diliyorum. Havsamıza hayırlı olsun.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com