Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
23 Temmuz 2019 Salı
İyi Parti Keşan İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe Oldu
İyi Parti Keşan İlçe Başkanı ve yönetimi değişti.

Nilay YILMAZ

    Geçtiğimiz günlerde İyi Parti Genel Merkezinin almış olduğu yeniden revizyon adı altında İyi Parti Keşan İlçe Başkanı ve Yönetimi nin görevlerinden istifa etmeleri  sebebi ile İyi Parti Keşan İlçe Başkanlığına Zafer Sarıkeçe ve yönetimi atandı. Atanma beratı İl Başkanı Ekrem Demir tarafından kendisine verildi.
    Konu ile ilgili olarak İyi Parti Edirne İl Yönetim Kurulu Üyesi Ali Çınar gazetemize yaptığı açıklamada; “İyi Parti Keşan Kurucu İlçe Başkanımız Özge Kuru Tutal ve yönetiminin görevden istifa etmelerinin ardından bu göreve getirilen Zafer Sarıkeçe'ye yetki belgesi 3 Kasım 2018 Cumartesi günü düzenlenen törenle İl Başkanımız Ekrem Demir tarafından verildi.
    03 Kasım 2018 Cumartesi günü 14.00'te başlayan toplantıya Edirne İl Başkanımız Ekrem Demir, Keşan İlçe Başkanımız Zafer Sarıkeçe, Kurucu İlçe Başkanımız Özge Kuru Tutal, belediye meclis üyelerimiz ile partililer katıldılar.
    Toplantıda İyi Parti Edirne İl Başkanımız Ekrem Demir tarafından Özge Kuru Tutal'a bugüne kadar partimize yapmış olduğu hizmet ve katkılardan ötürü plaket ve çiçek takdim edildi.
İyi Parti Keşan İlçe Başkanımız Zafer Sarıkeçe ve yönetimine görevinde başarılar dileriz.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com