Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
23 Temmuz 2019 Salı
AK Parti Havsa İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı
AK Parti Havsa İlçe Genişletilmiş Ekim Ayı Danışma Meclisi Toplantısı, 27 Ekim 2018 Cumartesi günü Saat: 11.00'da Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi.

Sertkan YILMAZ

    Toplantıya AK Parti Havsa İlçe Başkanı Av. Aydın Balkan, geçmiş dönem ilçe başkanları Naci Arda, Adnan Aladağ ve Ferudan Can, Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri ve partililer katıldı.
    AK Parti Havsa İlçe Başkanı Av. Aydın Balkan toplantıda yaptığı konuşmasında; “Partimizin ilçe bazındaki Genel Kuruldan sonra en büyük istişare organımız olan İlçe Danışma Meclisi toplantımızda partililerimiz ile önümüzdeki yerel seçimleri konuşma fırsatımız oldu. Bizler için gerek partimiz içinde gerekse partimiz dışında bizlere oy veren ve vermeyi düşünen tüm hemşerilerimizin görüş ve düşüncesi çok önemlidir. Aldığımız her yorum ve eleştiriyi dikkatlice dinleyerek atacağımız adımlarda bu hususlara dikkat etme ve yanlışlardan kaçınma fırsatı buluyoruz. Partilinin eskisi yenisi olmaz. Her partilimize her zaman ihtiyacımız var. Bu seçimlerde ancak omuz omuza verirsek başarılı olabiliriz. Ekim ayı toplantımızda da yerel seçimlerde yapmayı planladığımız çalışmalarımızı katılımcılarımızla istişare ettik.
    Geçmiş dönem ilçe başkanlarımızdan seçim tecrübelerini dinledik. Toplantımıza davet ettiğimiz sivil toplum örgütü temsilcilerimizin önerilerini aldık. Çok verimli bir toplantı oldu. Bu toplantılarımızı her geçen ay büyüterek katılım sayısını artırarak daha da verimli hale getirmeyi amaçlıyoruz. Tüm çalışmamız Havsa'daki yaşam seviyesini artırmak,nüfusumuzu gençleştirmek,sosyo-ekonomik ve sosyo-kültürel yapımızı büyütmek daha yaşanabilir bir Havsa'yı el ele gönül gönüle oluşturabilmek için.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com