Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
23 Temmuz 2019 Salı
İlçemiz Kaymakamı Neslihan Kısa Göreve Başladı
Kaymakamlık kurs ve stajını 2'cilik ile bitiren ve İlçemize asaleten Kaymakam olarak atanan Havsa Kaymakamı Neslihan Kısa 26 Ekim 2018 Cuma günü (bugün) görevine başladı.

Nilay YILMAZ

    2018 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi Resmi Gazetede yayınlanması ile kararname kapsamında Havsa Kaymakamı Yunus Ataman'ın Çorum İli'nin Boğazkale İlçesi Kaymakamlığı'na atanması üzerine İlçemiz Kaymakamlığına Neslihan Kısa Havsa Kaymakamı olarak atandı.
Neslihan Kısa Kimdir?
    İlçemiz Kaymakamı Neslihan Kısa 1991 yılında Giresun Eynesil ilçesinde doğdu. İlk ve Ortaöğrenimini İstanbul'da tamamladı.2009 yılında kazandığı İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden 2013 yılında bölüm ve Fakülte birincisi olarak mezun oldu. Türkiye'nin en genç kaymakamlarından biri olma özelliğine  sahip olan İlçemiz Kaymakamı Neslihan Kısa,staj döneminin bir kısmını Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesi,Kastamonu Abana ilçe kaymakamlığı ve Konya Hadim ilçe kaymakamlığında tamamladıktan sonra,yaklaşık iki yıl süren (104. Dönem ) Kaymakamlık Kursu' nuda başarıyla ikinci olarak bitirdi.2'ncilik  başarısını elde eden İlçemiz Kaymakamı Neslihan Kısa'ya görev yeri içinde seçme hakkı verildi ve 18 Ekim 2018 perşembe günü İçişleri Bakanlığınca belirlenen yerlerden ilçemizi seçti.
    BatıEkspres Gazetesi olarak Kaymakamımız Neslihan Kısa'ya görevinde başarılar dileriz.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com