Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
23 Temmuz 2019 Salı
Aksal’dan Havsa Esnafına Ziyaret
AK Parti Edirne Milletvekili ve Genel Merkez MKYK üyesi Dr. Fatma Aksal geçtiğimiz günlerde AK Parti Havsa İlçe Başkanlığını ve Havsa'da esnaf ziyaretinde bulundu.

Nilay YILMAZ

    AK Parti İlçe Başkanı Av. Aydın Balkan ziyarete ilişkin gazetemize yaptığı açıklamada, “Sayın Vekilimiz Fatma Aksal, ilçemize gelerek bizleri ve esnafımızı ziyarette bulundu. Kendisi ile yerel seçimlere ilişkin istişarelerde bulunduk. Bizler için seçimlerde aday olmak önemli değil. Önemli olan ilçemizin eski alışkanlıklarından vazgeçerek en azından bir dönem belediyecilik anlayışımızı görmesidir. Siyaset takım tutar gibi görülerek yapılmamalı, ilkeler ve prensipler üzerinden yapılarak, halkın beklentilerine cevap verilmelidir. Bu nitelikte olmayan, yorgun, heyecanını kaybetmiş ve halka cevap veremeyen adaylara teveccüh edilmemesi gerektiği görüşündeyiz. Adayımız  ben de olsam başka bir arkadaşımızda olsa şimdiden teşkilatımız adayımızın arkasındadır.
    Makam ve mevki hesabında değil, Havsa'yı her anlamda büyütmek düşüncesindeyiz. Amacımız ve bütün çalışmalarımız, ilçemizin hakettiği hizmeti alarak Trakya'da parmakla gösterilen ve gıbta edilen bir yüze kavuşturulmasıdır.    
    Vekilimiz de bu ziyaretinde bizlere olan inancını, güvenini ve sevgisini tekrarlayarak, Havsa ile ilgili tüm sorunlarla birebir ilgileneceğini, işlerimizin gerek Edirne'de gerekse Ankara'da takipçisi olduğunu ve olmaya devam edeceğini tekrar vurgulamıştır. Aday çalışmalarımıza devam ediyoruz. Vekilimizle de değerlendirmeler yaptık. Halkımızın oyuna her zamankinden fazla istekle ve inançla talibiz " dedi.  
    Milletvekili Fatma Aksal, İlçe Başkanlığı'nı ziyaretinin ardından İlçe Başkanı Av. Aydın Balkan ve ilçe yönetimi ile Havsa'da esnafları ziyaret ederek programını tamamladı.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com