Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
21 Ağustos 2019 Çarşamba
Yıldırım Sain CHP'den İlçemiz Belediye Başkan Aday Adayı Oldu
Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yıldırım Sain Cumhuriyet Halk Partisi'nden Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı.

Nilay YILMAZ

    İlçemizde 13 yıldır  Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı olarak ilçemize hizmet veren Başkan Sain 31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde Havsa Belediye Başkanlığına aday adaylığında “ben de varım “ dedi.
    Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yıldırım Sain gazetemize yaptığı açıklamada; “Doğup ,büyüdüğüm, yetiştiğim ve hiç kopmadığım ilçemde uzun yıllardır parti içinden ve toplumun tüm kesimlerinden Belediye Başkanlığı adaylığı konusunda güçlü bir istek ve destek görüyorum. Yapılacak olan anketlerde bu net olarak görünecektir. Bu doğrultuda Cumhuriyet Halk Partisi'nden Belediye Başkanlığına aday adayı oldum. Aday adaylığı sürecinin adaylığa dönüşmesi durumunda ilçemiz için yapmış olduğum her alandaki plan ve projelerimi kamu oyuyla paylaşacağım.
    En önemli vizyonumuz toplumun beklenti ve hassasiyetlerine göre ilçemizi yönetmektir. Siz değerli hemşehrilerimizin talep ve beklentilerinden kopuk yatırımlara para harcamak vizyon değil hayalcilik olur.
    İlkemiz birlikte yönetimi sağlamaktır. Talepleri halkımızdan alacağız proje geliştireceğiz kaynak yaratıp yatırım yapacağız.
Bu doğrultuda aday adaylığımın ilçe halkımıza, partime ve kendi adıma hayırlı olmasını diliyorum.”dedi. 

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com