Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
21 Ağustos 2019 Çarşamba
Havsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ulusal Ajans Projesi İmzalandı
Havsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak başvurusu yapılan Erasmus+ Programı Mesleki Eğitim Öğrenici ve Personel Hareketliliği faaliyeti kapsamında 2018 yılı teklif çağrısı döneminde 2018-1-TR01-KA102-049879 numaralı ve “Elektrikli ve Hibrit Otomobil Teknolojileri Stajı” başlıklı proje kabul listesinde yer aldı.

Nilay YILMAZ

    Şehit Öğretmen Mehmet Birol Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Elektrik – Elektronik Teknolojisi Alan Şefi Oktay Akın ve Edirne Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Elektrik – Elektronik Teknolojisi Alan Şefi Tamer Karakuş'un koordinatörlüğünde hazırlanan proje ile öğrenciler ve öğretmenler  iki hafta süreyle yurt dışında elektrikli ve hibrit araçların bakım onarımlarıyla ilgili staj yapacaklar. 
    Projenin toplam bütçesi 44 498 Euro'dur. Projemize ait hibe sözleşmesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan Fidan tarafından imzalanarak Ulusal Ajansa gönderilmiştir. 
    Proje ortakları kurumlar: Şehit Öğretmen Mehmet Birol Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Havsa Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Uzunköprü Edirne Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Edirne TÜV Rheinland Akademie – Berlin – Almanya Veho Bil Sverige AB – Stockholm – İsveç 
    Proje ile ; 9 Meslek lisesi öğrencisi ve 3 Teknik öğretmen 2 hafta süreyle Almanya'nın Berlin şehrinde, 9 Meslek lisesi öğrencisi ve 3 Teknik öğretmen 2 hafta süreyle İsveç'in Stockholm şehrinde staj yapacaklar.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com