Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
22 Ekim 2018 Pazartesi
Cumhuriyet Halk Partisi Havsa İlçe Başkanı Hüseyin Özden Görevinden İstifa Etti
CHP Havsa İlçe Başkanı Hüseyin Özden yerel seçimlerde Havsa Belediye Başkanlığına aday olmak için ilçe başkanlığı görevinden istifa etti.

Nilay YILMAZ

    Yönetim Kurulu toplantısının ardından istifasını açıklayan CHP Havsa İlçe Başkanı Hüseyin Özden, "31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde Havsa Belediye Başkanlığına aday olmak için görevimden istifa ediyorum" dedi.
    CHP'de 31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimler için aday adaylık başvuruları başladı. Hemşehrilerimizin yaşamını kolaylaştıracak çözümler sunmak ve yaşanabilir bir Havsa için adayım vurgusunda bulunan Özden, yaptığı yazılı açıklamada, “31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisinden Belediye Başkan aday adayı olmak için, Cumhuriyet Halk Partisi Havsa İlçe Başkanlığı görevinden istifa ediyorum.
    02 Aralık 2017 tarihinde yapılan ilçe kongresinde, üyelerimizin destekleriyle yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla göreve geldik. 24 Haziran seçimlerinde partimizin Türkiye ortalamasının çok üzerinde oylar alarak, 2 milletvekilimizi Ankara'ya yolladık. Çalışmalarımızı, Atatürk ilkelerinden ödün vermeden demokrasi, insan hakları ve adalet yolunda sürdüreceğiz.
    Değerli Havsa'lılar, ilçemizde partimizin değişim ve yenileşmeye ihtiyacı olduğuna inanıyorum. Siyaseti insanların ihtiyaçları ve katılımı üzerine kurduğunuzda herkesin mutlu, huzur ve barış içinde yaşadığı bir düzen sağlanabilir. Katılımcı ve paylaşımcı anlayışı egemen kılmalıyız. İnsanlara dokunan, istekleri ötelemeyen, parayı, aracı, zamanı, emeği yerinde ve verimli kullanan hizmet anlayışını benimseyerek hemşehrilerimizin yaşamını kolaylaştıracak çözümler sunmalıyız.
    Bu düşüncelerle, Cumhuriyet Halk Partisi Havsa İlçe Başkanlığı görevinden yerel seçimlerde Belediye Başkan aday adaylığı için istifa ediyorum. Bugüne kadar bana destek olan ve bu yolda benimle yürüyen başta yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma, delege ve üyelerimize, partililerimize ve hemşehrilerimize teşekkür ederim.
    Halkımızla el ele, ilçemizin huzur, refah ve gelişimi için elimden geleni yapmaya hazırım.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com
xx