Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
21 Mayıs 2019 Salı
Kapalı Dükkanların Üst Çatı Montajları Yapılıyor
İlçemizde her Cumartesi kurulan emtia pazarımız son hali ile ilgili çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor.

Nilay YILMAZ

    Hem çevre pazarcıların hemde vatandaşların gözde pazarlarından biri olması planlanan ilçe pazarımızda çalışmalar aralıksız devam ediyor.İlçemiz Belediye Başkanı Oğuz Tekin tüm çalışmaları bizzat yerinde takip ediyor ve kış gelmeden hava şartları bozmadan ilçe halkını ve pazar esnafını yeni pazar yerine kavuşturmaya çalışıyor.
    İlçemiz Belediye Başkanı Oğuz Tekin yapımında sona yaklaşılan İlçe Pazar yeri ile ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamada; “ Esnaf ve vatandaşlar kapalı Pazar yerimizde olumsuz hava koşullarına da yenik düşmeyecekler. İlçe pazarımızın inşaatı tüm hızıyla sürüyor.Kapalı dükkânlarımızın üst çatı malzemelerinin montajı yapılmaya başlandı. Havsa halkı özlediği pazar yerine pek yakında kavuşacak.
     Trakya'nın en büyük ve kapsamlı kapalı pazar yerimiz içerisinde olan kapalı dükkanlarımız sadece Cumartesi günü değil her gün açık olacak.İlçe halkımıza vermiş olduğumuz sözleri yerine getirmenin mutluluğu ile göreve geldiğim ilk gün gibi bugünde Havsa halkı her şeyin en iyisine layıktır düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com