Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
21 Mayıs 2019 Salı
AK Parti Yönetiminden Emniyet Müdürlüğüne Hayırlı Olsun Ziyareti
AK Parti Havsa İlçe Başkanı Av.Aydın Balkan ve yönetimi Havsa İlçe Emniyet Müdürü Vekili Okan Toprak'ı makamında ziyaret etti.

Sertkan YILMAZ

    AK Parti Havsa İlçe Başkanı Av.Aydın Balkan, gazetemize yaptığı açıklamada, “Havsamıza İstanbul ve Diyarbakır gibi zorlu yerlerde görev yapmış tecrübeli aynı zamanda genç ve dinamik bir emniyet amiri'nin atanmasından dolayı memnunuz. Nitekim Müdürümüz göreve başladığı günlerde İlçe merkezinde yaşanan asayiş problemine gecikmeden ve etkili olarak müdahale etmesi bu sorunun büyümesini engellemiş oldu. Bu tür asayiş problemlerinin Havsamızda cereyan etmesini tabiki istemeyiz. Havsamızda bu tür olaylara alışkında değiliz. Ancak bu tür olaylar meydana geldiğinde de emniyet güçlerimizin hazır olduğunu görmek bizleri vatandaş olarak memnun etmektedir ve Devletimize olan güven duygumuzu arttırmaktadır. Bu vesile ile Emniyet Amirimize Havsa'ya hoşgeldin diyorum ve görevinde başarılar diliyorum.”dedi.
    Havsa İlçe Emniyet Müdürü Vekili Okan Toprak'da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek AK Parti Havsa İlçe Başkanı Av.Aydın Balkan ve yönetimine teşekkür etti.
 

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com