Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
21 Mayıs 2019 Salı
AK Parti’de Seçim Hazırlıkları Hızla Devam Ediyor
AK Parti'de seçim hazırlıkları hızla devam ediyor.

Nilay YILMAZ

    Geçtiğimiz hafta yerel seçimlere ilişkin Edirne İl Başkanlığında, ilçe başkanları ile aday belirleme toplantısı yapan Ak Parti'de bu hafta da Konya'da 3 dönem Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapan ve Trakya Bölgesinden sorumlu Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan yardımcılığı görevini yürüten Konya Milletvekili Tahir Akyürek başkanlığında yerel seçim değerlendirme toplantısı yapıldı.
    İl Başkanı İlyas Akmeşe, Milletvekili Fatma Aksal, İl yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve 3 ilçe ile 4 belde belediye başkanının katıldığı toplantı Cuma gecesi saat: 20.00 de başlayıp gece 2'ye kadar devam etti.
    Toplantıya ilişkin gazetemize açıklama yapan AK Parti İlçe Başkanı Av. Aydın Balkan : “Yerel Seçim çalışmalarımız tüm hızı ile devam ediyor. Çalışmalarımızda belediyecilik anlamında marka isimlerle değerlendirmeler yapma şansı buluyoruz. Bu haftaki toplantımızda Konya'da 15 yıl Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapmış ve 24 haziran seçimleri ile milletvekili seçilen Sn. Tahir Akyürek ile Havsa'daki seçimlere ilişkin değerlendirme yapma şansı bulduk. 
    Gerek Havsa'da gerekse Edirne'de hangi kriterlere sahip adaylara öncelik vereceğimizi, nasıl bir kadro kurmamız gerektiği, hangi çalışmalar ve hangi projeler ile seçimlerde başarılı olabileceğimiz konusunda görüşlerimizi paylaştık. 
    Vekilimiz ile çok verimli bir çalışma oldu ve tecrübelerinden faydalandık. Yerel seçimleri kazanmak zorundayız. Bunun bilinci ile çalışıyoruz. 
    Havsa'nın bir 5 yıl kaybedecek zamanı kalmadı. Yeterince kan kaybettiğimizi düşünüyorum. Artık Havsa için silkinme ve ayağa kalkma zamanıdır. Bunu gerçekleştirecek insan kaynağımız Havsamız'da vardır. Bunun için gerekli cesarete, heyecana, çalışma azmine sahibiz.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com