Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
21 Mayıs 2019 Salı
İyi Parti Yerel Seçim Çalışmalarına Start Verdi
İyi Parti yönetimi yerel seçim çalışmalarına start verdi. İyi Partinin başlattığı 'İyilik Kervanı Yollarda' projesi kapsamında il ve ilçe gezileri sürüyor.

Nilay YILMAZ

    Edirne'ye gelen TBMM grup başkanvekili Lütfü Türkkan ve beraberinde İyi parti heyeti yerel seçimlerin startını vermek için izlenecek yol belirlemek için aday konusunda görüş alışverişinde bulunarak sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.
    Lütfü Türkkan'ın Edirne ziyaretine Havsa İyi Parti İlçe teşkilatı olarak katıldıklarını belirten iyi Parti Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş, “Edirne ziyareti çok verimli geçti. Yerel seçimlerde kime aday görmek isteğini Edirne halkına bire bir sorma fırsatı yakaladık inşallah Edirne'de ve  Havsa da halkımızın Başkan görmek istediği adaylarla karşılarına çıkacağız artık değişim zamanı gelmiştir. Ülkemiz büyük bir ekonomik krizden geçmektedir. Maalesef köylümüz üreticimiz sanayicimiz yapılan zamlardan dolayı tarlasını ekemez ve üretemez hale gelmiştir. Buna rağmen iktidar hala kriz yok dış güçlerin saldırı diye halkımızı kandırmaktadır.1 litre su bile 1 litre süt fiyatını geçmiştir. Gübre ve yem fiyatları % 100'ün üzerinde zamlanmıştır. Bu şartlarda üretim yapmak imkansız hale gelmiştir. Buna rağmen hiç bir sivil toplum kuruluşunun sesi çıkmamaktadır. İyi Parti olarak halkımızın sorunlarının sonuna kadar takipçisi olacağız.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com