Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
22 Ekim 2018 Pazartesi
AK Parti’den Kaymakam Ataman’a Veda Ziyareti
AK Parti Havsa İlçe Başkanı Av. Aydın Balkan ve yönetimi yaklaşık yirmi aydır ilçemizde görev yapan Havsa Kaymakamı Yunus Ataman’ın 2018 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Çorum'un Boğazkale İlçe Kaymakamı olarak atanmasının ardından kendisine veda ziyaretinde bulundu.

Nilay YILMAZ

    AK Parti Havsa İlçe Başkanı Av. Aydın Balkan ziyaret sonrası gazetemize yaptığı açıklamada, “Değerli Kaymakımımız Yunus Ataman'ı, İlçe Başkanlığı'na seçildikten sonra tanıma fırsatım oldu. Kendisinin memuriyetteki ilk görev yeri olmasına karşın, bizlere çok farklı bir mülki amir portresi çizdi. Eldeki imkanların nasıl en iyi şekilde kullanılacağını, bir ilçedeki dinamikleri ve yerel kaynakları nasıl harekete geçirileceğini, vatandaşa hizmetin devlet eliyle nasıl yapılacağını bizzat yaşatarak bizlere örnek oldu. Hiç bir zaman söylem ve boş vaadlerle bizlerin karşısına çıkmadı. Mesaisine her zaman fazlası ile riayet etti ve kapısını her daim açık tutarak vatandaştan hiç bir zaman kaçmadı, aksine sorunlarına çözüm buldu.Her dile getirdiği projenin arkasından koşarak, takipçisi oldu ve zamanın el verdiklerini de gerçekleştirerek yıllardır özlediğimiz yönetici profilini çizdi. Böylelikle tüm ilçe halkımızın gönlüne girdi. 
    Sorumlu olduğu köylerde de herhangi bir mülkü amir gibi emrivaki ile değil sorumlu bir belediye başkanı gibi üretken ve gönülden çalışarak muhtarlarımızın ve köylümüzün de sevgisini kazandı. Her zaman herkes için söylenen ama çok az insanın gerçekten hakettiği “Kendisi ile çalışma şansımız oldu” diyebileceğim ender insanlardan biri oldu. Kendisine tüm çalışmaları için teşekkür ederken, kendisini bir Havsalı olarak gördüğümüzü gurur ile ifade etmek isterim.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com
xx